Meny

Miata Club of Sweden har inget kansli varför den primära kontaktvägen är e-post.

Kontaktuppgifter till region- och distriktsansvariga hittar du under Regionerna 

Styrelse
Revisorer och Valberedning
Övriga Funktionärer
Styrelsen
board@mx-5.se
Revisor
Rolf Gullstrand
revisor@mx-5.se
Miatabladet
Susan & Håkan Westin
redaktionen@mx-5.se
Ordförande
Fredrik Hesse
chairman@mx-5.se
Revisor suppleant
Thomas Nyhlén
revisor.suppleant@mx-5.se
International Relations
Ralf Nord
international@mx-5.se
Sekreterare, stf ordf
Kenneth Ekström
secretary@mx-5.se
Sammankallande i
Valberedningen

Bo Persson
valberedningen@mx-5.se
Medlemslogistik
Lars Arvidstam
medlemslogistik@mx-5.se
Kassör
Anders Svensson
treasurer@mx-5.se
Valberedning Syd
Thomas Libäck
valberedning.syd@mx-5.se
Webmaster
Mats Hägglund
webmaster@mx-5.se
PR Ansvarig
Hannu Lilja
pr@mx-5.se
Valberedning Öst
Ilse Bingström
valberedning.ost@mx-5.se
Forum Moderatorer
Ralf Nord
Bengt-Olof Kardell
moderator@mx-5.se
Region Syd
Peter Gullstrand
region.syd@mx-5.se
Valberedning Väst
Greger Jansson
valberedning.vast@mx-5.se
Mentor
Thomas Nyhlén
mentor@mx-5.se
Region Öst
Jonas Löfgren
region.ost@mx-5.se
Valberedning Mitt
Bo Persson
valberedning.mitt@mx-5.se
Region Väst
Janne Kljutschnik
region.vast@mx-5.se
Valberedning Nord
Johnny Hellberg
valberedning.nord@mx-5.se
Region Mitt
Rauno Leinonen
region.mitt@mx-5.se
Region Nord
Lisa Engholm
region.nord@mx-5.se

Våra sponsorer

  • logo3